Vinnitsa – 3 vietas ko apskatīt

1362. gadā dibinātā Vinnitsas pilsēta atrodas Bug upes dienvidu krastā Ukrainas centrālajā daļā, un kopš 2. pasaules kara beigām tā vienmēr ir bijusi liela militāro gaisa spēku bāze. Aprīkota ar lidmašīnu skrejceļiem, slimnīcām, arsenāliem un visādā ziņā piemērota dažādām militārām vajadzībām.

Vinnitsas šarms slēpjas pilsētas arhitektūrā salikumā ar daudz esošajām zaļajām zonām. Labākais veids, kā apbrīnot tās elegantās baznīcas un citas ēkas, ir nesteidzīga pastaiga pa pilsētas centra galveno ielu Sobornaya.

Vecpilsēta un ūdens tornis

Šī vieta ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas nesteidzīgi atpūsties un nedaudz izrauties no pilsētas cilvēku burzmas. Tornis atrodas gājēju zonā, un tam apkārt ir daudz apstādījumi, relaksējošas strūklakas un vairākas interesantas bronzas skupltūras. Pašlaik tornis tiek izmantots kā Otrā pasaules kara muzejs. Tajā ir apskatāmas daudzas svarīgas un senas vēstures relikvijas. Nokļūstot torņa virsotnē, paveras fantastisks skats pāri pilsētai. Tornis nedēļas nogalē ir slēgts.

“Roshen” strūklaku priekšnesums

Lielākā “peldošā strūklaka” Eiropā atrodas tieši Vinnitsā. Ja esiet šeit vasarā vai pavasarī, tad pastaiga līdz šim apskates objektam noteikti ir tā vērta. Ļoti aizraujoša izrāde ar gaismu spēlēm un mūzikas pavadījumu, kas ilgst aptuveni pusstundu, taču ir apskatāma pilnībā bez maksas.

Vinnitsas skaistās baznīcas

Ja arī jums patīk apmeklēt baznīcas arhitektūras dēļ, tad Vinnitsa spēs pārsteigt ar savu baznīcu dažādību.

Tags: ,

Atbildēt